stonavaklin

@stonavaklin

Active 1 year, 5 months ago

Base

Name

stonavaklin

Bio

Klinika Stonava 1071 – jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm świadczonych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez niezwykle doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w Czeskiej klinice.

 

Klinika w Stonavie – gwarantujemy pełną dyskrecją oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na oferowanie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonamy w klinice.

 

Wykonanie terminacji ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży – usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich państwach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów